-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вершкове масло
Тендер Prozorro UA-2019-01-18-003896-c
Завершена
400 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 002.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 002.00 UAH
Номер:
161efc8af3484168bf886f356be5136c
Внутрішній номер закупівлі:
3054809
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-18-003896-c
Замовник:
Відділ з питань освіти, молоді і спорту Заліщицької райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145955
-
Адреса:
48600, Україна, Тернопільська область, Заліщики, С.Бандери 15Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бричка Олександра Мар'янівна +380355421482 rayvozal@gmail.com http://rayvozal.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 002.00 UAH
Період уточнення:
18.01.2019 19:54 - 26.01.2019 21:00
Період прийому пропозицій:
18.01.2019 19:54 - 05.02.2019 21:00
Аукціон:
06.02.2019 15:18 - 06.02.2019 15:39
Період кваліфікації:
06.02.2019 15:39 - 12.02.2019 10:29
Період завантаження договору:
06.02.2019 15:39 - 26.02.2019 15:39
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло
Кількість
2860 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
48600, Україна, Тернопільська область, Заліщицький район, ЗНЗ та ДНЗ Заліщицького району
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Золотий Дмитро Петрович
Оскарження: 06.02.2019 15:39 - 23.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2655403216
-
Контактна особа:
Золотий Дмитро Петрович +380963653033 goldendp@ukr.net
-
Адреса:
48684, Україна, Тернопільська область, Заліщицький район село Шипівці, Богдана Хмельницького 39
Оскарження: 06.02.2019 15:39 - 23.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
386 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
386 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.02.2019 10:29
Документи
8
Скарги
0
ФОП Дрозд Павло Петрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2471615674
-
Контактна особа:
Дрозд Павло Петрович +380678556500 drozdpp@ukr.net
-
Адреса:
48600, Україна, Тернопільська область, Заліщики, Соломії Крушельницької 37
Початкова пропозиція
400 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
400 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
302c5027fe5d4cfcb5a38f181688c77f
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-18-003896-c-b1
Постачальник:
ФОП Золотий Дмитро Петрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2655403216
-
Контактна особа:
Золотий Дмитро Петрович +380963653033 goldendp@ukr.net
-
Адреса:
48684, Україна, Тернопільська область, Заліщицький район село Шипівці, Богдана Хмельницького 39
Номер договору:
26-3
Сума договору:
463 050.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.02.2019 00:00 - 01.04.2020 23:59
Дата підписання:
26.02.2019 00:00
Статус:
Виконаний