-
Відкриті торги
-
КЕП
Вершкове масло
463 050.00
UAH без ПДВ
Номер:
302c5027fe5d4cfcb5a38f181688c77f
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-18-003896-c-b1
Замовник:
Відділ з питань освіти, молоді і спорту Заліщицької райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145955
-
Контактна особа:
Бричка Олександра Мар'янівна +380355421482 rayvozal@gmail.com http://rayvozal.at.ua
-
Адреса:
48600, Україна, Тернопільська область, Заліщики, С.Бандери 15Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Золотий Дмитро Петрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2655403216
-
Контактна особа:
Золотий Дмитро Петрович +380963653033 goldendp@ukr.net
-
Адреса:
48684, Україна, Тернопільська область, Заліщицький район село Шипівці, Богдана Хмельницького 39
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Номер договору:
26-3
Дата підписання:
26.02.2019 00:00
Період дії договору:
26.02.2019 00:00 - 01.04.2020 23:59
Сума договору:
463 050.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
463 050.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло
Кількість
2860 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
48600, Україна, Тернопільська область, Заліщицький район, ЗНЗ та ДНЗ Заліщицького району
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
cb75107e38244e49bd4ef466c7939194
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
26-3
Дата внесення змін до договору:
26.02.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
cbd57a6dbd724f9ebcf020edd3a91f3f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
п.5 ст.36 Закону України "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
bf17d3e8cc764a199c983c9307e29b4b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
п.5 ст.36 Закону України "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
23.01.2020 00:00
Статус:
Опубліковано