-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
матраци (31.03.12-90.00)
Тендер Prozorro UA-2016-10-24-000254-a
Торги не відбулися
381 780.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 134.40 UAH
мін. крок: 0% або 134.40 UAH
Номер:
01c4f631d1cc458b89e7dbda72d48a12
Внутрішній номер закупівлі:
305429
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-10-24-000254-a
Замовник:
Департамент економіки та розвитку Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33457208
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Барабоха Олександр Володимирович +380472320284 tender.ckrada@ukr.net http://tenders.ck.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39143000-6 Меблі для спальні, їдальні та вітальніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
381 780.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.10.2016 14:08 - 01.11.2016 14:13
Період прийому пропозицій:
24.10.2016 14:08 - 11.11.2016 14:13
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴26 880.00 КНП "Друга Черкаська міська лікарня відновного лікування" ЧМР
- Лот №2 ₴354 900.00 КЗ "Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги" ЧМР