-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з цілодобової фізичної охорони приміщення, майна та прилеглої території КНП ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
Тендер Prozorro UA-2019-02-08-000556-c
Кількість – обсяг надання послуг відповідно до технічних вимог Додатку №2 тендерної документації
Торги не відбулися
370 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 850.00 UAH
Номер:
c45f95be65ba4d36873c716897966f99
Внутрішній номер закупівлі:
3051386
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-08-000556-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007101
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. Дністерська, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мигаль Світлана Михайлівна 380322707094 zusdmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
370 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 850.00 UAH
Період уточнення:
08.02.2019 11:12 - 15.02.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
08.02.2019 11:12 - 25.02.2019 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з цілодобової фізичної охорони приміщення, майна та прилеглої території КНП ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Компанія Сейф-Варта
×
-
Код ЄДРПОУ:
30993965
-
Контактна особа:
Ісаєв Юрій Миколайович 380679063120 aw1966b2010@i.ua
-
Адреса:
79035, Україна, Львiвська область, ЛЬВІВ, вул.Зелена 115-б
Початкова пропозиція
363 528.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
363 528.00 UAH з ПДВ
Документи
15
Скарги
0