-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з цілодобової фізичної охорони приміщення, майна та прилеглої території КНП ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
Тендер Prozorro UA-2019-02-08-000556-c
Кількість – обсяг надання послуг відповідно до технічних вимог Додатку №2 тендерної документації
Торги не відбулися
370 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 850.00 UAH
Період оскарження:
08.02.2019 11:12 - 21.02.2019 00:00
Нічого не знайдено.