-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-92, Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2019-01-21-000805-a
Вимоги щодо товару визначаються в тендерній документації
Завершена
1 421 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 14 210.00 UAH
мін. крок: 1% або 14 210.00 UAH
Номер:
3becfe9b77ba45e290f36b3ce935146a
Внутрішній номер закупівлі:
3048432
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-21-000805-a
Замовник:
Комишуваська селищна рада Оріхівського району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
24912390
-
Адреса:
70530, Україна, Запорізька область, Комишуваха, Богдана Хмельницького, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Заяц Надія Гаврилівна 030951724518 komishuvakha@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 421 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
14 210.00 UAH
Період уточнення:
21.01.2019 16:26 - 27.01.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
21.01.2019 16:26 - 06.02.2019 00:00
Аукціон:
06.02.2019 14:11 - 06.02.2019 14:32
Період кваліфікації:
06.02.2019 14:32 - 08.02.2019 15:04
Період завантаження договору:
06.02.2019 14:32 - 26.02.2019 14:32
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Кількість
24000 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Дизельне паливо
Кількість
25000 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ФЕСТ МОУШЕН ГРУП"
Оскарження: 06.02.2019 14:32 - 19.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42005671
-
Контактна особа:
Андрей Величко +380675009603 fmgtender@gmail.com
-
Адреса:
01021, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕЧНИКОВА, будинок 16, офіс 211/3
Оскарження: 06.02.2019 14:32 - 19.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 299 960.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 299 960.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.02.2019 15:04
Документи
26
Скарги
0
ТОВ "ЗОГ- РІТЕЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41224168
-
Контактна особа:
Одинец Сергей Евгеньевич +380950773337,+380505608051 zogretail@gmail.com
-
Адреса:
69001, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА, будинок 28
Початкова пропозиція
1 317 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 317 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
f1a628fa27634ff3ad752a07eb6f873d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-21-000805-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ФЕСТ МОУШЕН ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42005671
-
Контактна особа:
Андрей Величко +380675009603 fmgtender@gmail.com
-
Адреса:
01021, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕЧНИКОВА, будинок 16, офіс 211/3
Номер договору:
1-22
Сума договору:
1 299 946.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 083 288.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
22.02.2019 00:00
Статус:
Розірваний