-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин А-92, Дизельне паливо
1 299 946.20
UAH з ПДВ
Номер:
f1a628fa27634ff3ad752a07eb6f873d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-21-000805-a-b1
Замовник:
Комишуваська селищна рада Оріхівського району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
24912390
-
Контактна особа:
Заяц Надія Гаврилівна 030951724518 komishuvakha@ukr.net
-
Адреса:
70530, Україна, Запорізька область, Комишуваха, Богдана Хмельницького, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ФЕСТ МОУШЕН ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42005671
-
Контактна особа:
Андрей Величко +380675009603 fmgtender@gmail.com
-
Адреса:
01021, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕЧНИКОВА, будинок 16, офіс 211/3
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1-22
Дата підписання:
22.02.2019 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Сума договору:
1 299 946.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 216 657.70 UAH)
Оплачено:
1 299 946.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 216 657.70 UAH)
Причини розірвання договору:
Вид предмета закупівлі – товар; Кількість товару - згідно договору з урахування змін; Умови оплати договору визначені в договорі про закупівлю; Джерело фінансування закупівлі - бюджетні кошти.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Кількість
24000 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Дизельне паливо
Кількість
25000 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
60f956044c7e47678933671137658f7b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна сторонніх показників
Номер додаткової угоди:
1-22
Дата внесення змін до договору:
22.02.2019 01:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
f2a6042ceb724914a258c5be8880cbda
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
1-22
Дата внесення змін до договору:
05.03.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
163ff76c730a455e9c4bc371f9382971
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
08.07.2019 00:00
Статус:
Опубліковано