-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
джерела іонізуючого випромінювання
Тендер Prozorro UA-2018-12-05-003167-c
джерела іонізуючого випромінювання
Завершена
13 718 370.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.7% або 90 000.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 90 000.00 UAH
Номер:
3356e396fe5d4cb78cd0574f6a457999
Внутрішній номер закупівлі:
3044895
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-05-003167-c
Замовник:
відокремлений підрозділ "Рівненська АЕС" державного підприємства "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Додаткова контактна особа:
Шершень Юлія Миколаївна +38(03636) 64-0-33 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська обл., Вараш, Промзона
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шершень Юлія Миколаївна +38(03636) 64-0-33 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09340000-4 Ядерне паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
13 718 370.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
90 000.00 UAH
Період уточнення:
05.12.2018 15:04 - 25.12.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
05.12.2018 15:04 - 04.01.2019 16:00
Період прекваліфікації:
04.01.2019 16:04 - 17.01.2019 00:00
Аукціон:
17.01.2019 14:09 - 17.01.2019 14:36
Період кваліфікації:
17.01.2019 14:36 - 01.02.2019 16:48
Період завантаження договору:
01.02.2019 14:50 - 21.02.2019 14:50
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
джерела іонізуючого випромінювання
Кількість
5 штуки
Період постачання
25.02.2019 - 05.07.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦЕНЕРГЕТІКОС"
Оскарження: 01.02.2019 14:50 - 12.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123617
-
Контактна особа:
Мячин Андрій Вікторович 380668444249, 380668444249 info@specenergetikos.com
-
Адреса:
01013, Україна, Київська область, Київ, вул. Будіндустрії, 7, офіс 10
Оскарження: 01.02.2019 14:50 - 12.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
13 718 000.00 UAH без ПДВ /
13 628 000.00 UAH без ПДВ
13 628 000.00 UAH без ПДВ
Документи
30
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРАСТ ГРУП ЛТД"
Оскарження: 01.02.2019 14:50 - 12.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40048197
-
Контактна особа:
Ситник Андрій Миколайович 380683673433, 380683673433 info.trust.ltd@gmail.com
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, вул. Старонаводницька, буд 6 Б, приміщення 10
Оскарження: 01.02.2019 14:50 - 12.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
13 713 000.00 UAH без ПДВ /
13 713 000.00 UAH без ПДВ
13 713 000.00 UAH без ПДВ
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "ДИСТРІМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41070158
-
Контактна особа:
Вячеслав Смолін +380645227714 smolin.v@gmail.com
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ПЛОЩА ПЕРЕМОГИ, будинок 2
Початкова пропозиція
13 718 370.00 UAH без ПДВ /
13 718 370.00 UAH без ПДВ
13 718 370.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
11.01.2019 15:41
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
Контракти
Номер:
4a58e00041204c07a0228d8e9c47c4c5
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-05-003167-c-b2
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРАСТ ГРУП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40048197
-
Контактна особа:
Ситник Андрій Миколайович 380683673433, 380683673433 info.trust.ltd@gmail.com
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, вул. Старонаводницька, буд 6 Б, приміщення 10
Номер договору:
53-122-01-19-07654
Сума договору:
13 713 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
21.02.2019 00:00
Статус:
Виконаний