-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
джерела іонізуючого випромінювання
джерела іонізуючого випромінювання
13 713 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
4a58e00041204c07a0228d8e9c47c4c5
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-05-003167-c-b2
Замовник:
відокремлений підрозділ "Рівненська АЕС" державного підприємства "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Контактна особа:
Шершень Юлія Миколаївна +38(03636) 64-0-33 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська обл., Вараш, Промзона
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРАСТ ГРУП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40048197
-
Контактна особа:
Ситник Андрій Миколайович 380683673433, 380683673433 info.trust.ltd@gmail.com
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, вул. Старонаводницька, буд 6 Б, приміщення 10
Класифікатор ДК 021:2015:
09340000-4 Ядерне паливоАналіз за цим CPV
Опис:
джерела іонізуючого випромінювання
Номер договору:
53-122-01-19-07654
Дата підписання:
21.02.2019 00:00
Період дії договору:
21.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
13 713 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
13 713 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
джерела іонізуючого випромінювання
Кількість
5 штуки
Період постачання
25.02.2019 - 31.07.2019
Місце постачання
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
c99fb0a8ce8e432483aa860841b4331a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
обгрунтоване внесення змін до п.3.1 договору 53-122-01-19-07654 від 21.02.2019
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
05.07.2019 00:00
Статус:
Опубліковано