-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги
Тендер Prozorro UA-2019-01-16-000487-c
Завершена
820 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 204.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 204.00 UAH
Номер:
4cb1dddd87f944edaece6ea07936a88b
Внутрішній номер закупівлі:
3041554
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-16-000487-c
Замовник:
Фонд соціального страхування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
40210180
-
Адреса:
04070, Україна, Київ, м. Київ, вул. Боричів Тік, буд. 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Шевчук +380442061441 shevchuk.sv@fssu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
820 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 204.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
24 612.00 UAH
Період уточнення:
16.01.2019 10:30 - 22.01.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
16.01.2019 10:30 - 01.02.2019 10:00
Аукціон:
04.02.2019 13:04 - 04.02.2019 13:25
Період кваліфікації:
04.02.2019 13:25 - 06.02.2019 12:06
Період завантаження договору:
04.02.2019 13:25 - 24.02.2019 13:25
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охорона адмінбудинків та майна виконавчої дирекції Фонду
Кількість
1 послуга
Період постачання
25.02.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ОХОРОНА - 008"
Оскарження: 04.02.2019 13:25 - 17.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41757014
-
Контактна особа:
Ірина Коцун +380668617266 ohorona008@ukr.net
-
Адреса:
04205, Україна, Київ, Киев, Оболонський район ПРОСПЕКТ ОБОЛОНСЬКИЙ будинок 35
Оскарження: 04.02.2019 13:25 - 17.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
819 888.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
819 888.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.02.2019 12:06
Документи
30
Скарги
0
ПП "ШЕРИФ-ЗАХИСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37153018
-
Контактна особа:
Дмитро Стрижов +380445319363 szsheriff@ukr.net
-
Адреса:
02093, Україна, Київська область, Киев, Поліська 22, к.126
Початкова пропозиція
820 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
820 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
d6e6e7abec384de5beddeb9a43b3f22a
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-16-000487-c-b1
Постачальник:
ПП "ОХОРОНА - 008"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41757014
-
Контактна особа:
Ірина Коцун +380668617266 ohorona008@ukr.net
-
Адреса:
04205, Україна, Київ, Киев, Оболонський район ПРОСПЕКТ ОБОЛОНСЬКИЙ будинок 35
Номер договору:
13-46-19
Сума договору:
983 865.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
983 865.60 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.02.2019 00:00 - 02.03.2020 00:00
Дата підписання:
22.02.2019 10:00
Статус:
Виконаний