-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги
983 865.60
UAH з ПДВ
Номер:
d6e6e7abec384de5beddeb9a43b3f22a
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-16-000487-c-b1
Замовник:
Фонд соціального страхування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
40210180
-
Контактна особа:
Світлана Шевчук +380442061441 shevchuk.sv@fssu.gov.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київ, м. Київ, вул. Боричів Тік, буд. 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "ОХОРОНА - 008"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41757014
-
Контактна особа:
Ірина Коцун +380668617266 ohorona008@ukr.net
-
Адреса:
04205, Україна, Київ, Киев, Оболонський район ПРОСПЕКТ ОБОЛОНСЬКИЙ будинок 35
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
13-46-19
Дата підписання:
22.02.2019 10:00
Період дії договору:
22.02.2019 00:00 - 02.03.2020 00:00
Сума договору:
983 865.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Оплачено:
983 865.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охорона адмінбудинків та майна виконавчої дирекції Фонду
Кількість
1 послуга
Період постачання
25.02.2019 - 31.12.2019
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
c63dd676ee04409a83d9005c7cd75730
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна умов у зв’язку із продовженням строку дії договору, достатнього для проведення процедури закупівлі на початок наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку. Сума договору після внесення змін: 983865.60грн.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
24.12.2019 10:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
caf46c725265490dac48b5488e5f34a9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна умов у зв’язку із продовженням строку дії договору, достатнього для проведення процедури закупівлі на початок наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку. Сума договору після внесення змін: 983865,60грн.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
24.12.2019 11:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
5c8ca441ea0a4d31bcf9ac6068744b8d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Враховуючи, що чинний Закон не містить механізму виправлення технічних помилок, допущених при заповненні форм документів у сфері публічних закупівель, тендерний комітет прийняв рішення про виправлення помилок у інформації шляхом оформлення протоколу та виправлення допущеної помилки шляхом повторного заповнення електронної форми змін до договору в розділі "Редагувати контракт" ) для формування звіту про виконання договору в електронній системі закупівель
Номер додаткової угоди:
20
Дата внесення змін до договору:
02.03.2020 10:00
Статус:
Опубліковано