• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Фармацевтична продукція

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 00:00)

56 074.76 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
00
год
57
хв
29
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: aacde2d87c204e218c2a7ce6b8fa547c
Внутрішній номер закупівлі: 30304351
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-06-000678-a   
Замовник: Кропивницький психоневрологічний інтернат
Контактна особа: Мерещенко Наталя Олександрівна 0630317784 kpni@meta.ua https://kpn.internat.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 56 074.76 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.09.2026 21:20 - 19.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.09.2026 21:20 - 22.09.2026 00:00
Період оскарження: 06.09.2026 21:20 - 19.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 14:18

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴56 074.76 Фармацевтична продукція