-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Оголошено тендер
60 000.00
UAH
Номер:
4950f5f44e5745248f234f12e8015245
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-06-000629-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Кропивницький психоневрологічний інтернат з геріатричним відділенням
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190320
-
Адреса:
25004, Україна, Кіровоградська область, КРОПИВНИЦЬКИЙ, Кропивницький , вулиця Макеєвська,36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Кропивницький психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190320
-
Контактна особа:
Мерещенко Наталя Олександрівна 0630317784 kpni@meta.ua
-
Адреса:
25004, Україна, Кіровоградська область, КРОПИВНИЦЬКИЙ, Кропивницький , вулиця Чернишевського,36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фармацевтична продукція
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
06.09.2026 21:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Аміназин-Здоров'я, табл. 25мг №20
×
-
МНН:
chlorpromazine Chlorpromazine
-
АТХ:
N05AA01 N05AA01
Кількість
400 паковання
Період постачання
до 31.12.2026
Мазь сірчана 33% по 40г
×
-
МНН:
sulfur Sulfur
-
АТХ:
D10AB02 D10AB02
Кількість
30 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Фталазол, табл. 500мг №10
×
-
МНН:
phthalylsulfathiazole Phthalylsulfathiazole
-
АТХ:
A07AB02 A07AB02
Кількість
100 паковання
Період постачання
до 31.12.2026
Фукорцин р-н спиртовий 25мл
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
-
АТХ:
D08AX D08AX
Кількість
50 флакон
Період постачання
до 31.12.2026
Цинаризин-ОЗ, табл.25мг №50
×
-
МНН:
cinnarizine Cinnarizine
-
АТХ:
N07CA02 N07CA02
Кількість
50 паковання
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяКіровоградська
Сума60 000.00 UAH