-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Цукерки
Тендер Prozorro UA-2026-09-06-000535-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 00:00)
202 083.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
03
год
40
хв
07
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3ce9e90965c24512be829843a4cb4bc5
Внутрішній номер закупівлі:
30304207
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-06-000535-a
Замовник:
Кропивницький психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190320
-
Адреса:
25004, Україна, Кіровоградська область, КРОПИВНИЦЬКИЙ, Кропивницький , вулиця Чернишевського,36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мерещенко Наталя Олександрівна 0630317784 kpni@meta.ua https://kpn.internat.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
202 083.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.09.2026 19:35 - 19.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2026 19:35 - 22.09.2026 00:00
Період оскарження:
06.09.2026 19:35 - 19.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 12:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴202 083.33 Цукерки