-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цукерки
Оголошено тендер
242 500.00
UAH
Номер:
cd1b613241144f67ab33a136a3f10c5f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-06-000497-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Кропивницький психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190320
-
Адреса:
25004, Україна, Кіровоградська область, КРОПИВНИЦЬКИЙ, Кропивницький , вулиця Чернишевського,36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Кропивницький психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190320
-
Контактна особа:
Мерещенко Наталя Олександрівна 0630317784 kpni@meta.ua
-
Адреса:
25004, Україна, Кіровоградська область, КРОПИВНИЦЬКИЙ, Кропивницький , вулиця Чернишевського,36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
242 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Цукерки
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
06.09.2026 19:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Цукерки "Ромашка"
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Цукерки "Рачки"
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Цукерки "Золота лілія"
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Цукерки "Корівка"
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Цукерки "Бджілка"
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
цукерки "Пташине молоко"
Кількість
150 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяКіровоградська
Сума242 500.00 UAH