• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Газове паливо (09123000-7 Природний газ)

Газове паливо (09123000-7 Природний газ)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 23.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 23.09.26 10:00)

277 104.75 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
13
год
34
хв
46
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 45a4a4ff892f43f4bfa233d3fba72cc4
Внутрішній номер закупівлі: 30304030
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-06-000356-a   
Замовник: БОЛЕХІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 "АКАДЕМІЧНИЙ" БОЛЕХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Валентина Мергель 380665455917 mergel_valya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 277 104.75 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.09.2026 16:31 - 20.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.09.2026 16:31 - 23.09.2026 10:00
Період оскарження: 06.09.2026 16:31 - 20.09.2026 00:00
Аукціон: з 24.09.2026 12:29
Проект договору: Завантажити

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴277 104.75 Газове паливо (09123000-7 Природний газ)