-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)
Оголошено тендер
277 104.75
UAH
Номер:
a17baf874be44cf891f2583ef35e9246
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-06-000304-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
БОЛЕХІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 "АКАДЕМІЧНИЙ" БОЛЕХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20557561
-
Адреса:
77202, Україна, Івано-Франківська область, Болехів, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
БОЛЕХІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 "АКАДЕМІЧНИЙ" БОЛЕХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20557561
-
Адреса:
77202, Україна, Івано-Франківська область, Болехів, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
277 104.75 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо (природний газ)
Примітки:
Газове паливо (природний газ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
06.09.2026 16:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписГазове паливо (природний газ)
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБолехів
Сума277 104.75 UAH