• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з підготовки та проведення навчальної програми Youthquake для студентів та молоді (студентський трек) (ДК 021:2015 — 80530000-8 «Послуги у сфері професійної підготовки»)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 21.09.26 00:00)

100 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
22
год
49
хв
42
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 20a51dbb64544bb6a0a4df6c52a072ae
Внутрішній номер закупівлі: 30303656
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-05-000744-a   
Замовник: ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Контактна особа: Дарія Хижняк +380322546015 dariiakhyzhniak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 100 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.09.2026 23:02 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.09.2026 23:02 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 05.09.2026 23:02 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:20

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴100 000.00 Послуги з підготовки та проведення навчальної програми Youthquake для студентів та молоді (студентський трек) (ДК 021:2015 — 80530000-8 «Послуги у сфері професійної підготовки»)