-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з підготовки та проведення навчальної програми Youthquake для студентів та молоді (студентський трек) (ДК 021:2015 — 80530000-8 «Послуги у сфері професійної підготовки»)
Оголошено тендер
120 000.00
UAH
Номер:
06e80aaaabb944b6980d15150eeb9dc8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-05-000652-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13805107
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, ПЛОЩА РИНОК будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13805107
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, ПЛОЩА РИНОК будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з підготовки та проведення навчальної програми Youthquake для студентів та молоді (студентський трек)
(ДК 021:2015 — 80530000-8 «Послуги у сфері професійної підготовки»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки
Дата опублікування:
05.09.2026 22:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Підготовка та проведення навчального модуля, включно з підготовкою команди до виконання одного домашнього завдання, перевіркою отриманого завдання та письмовим структурованим зворотним зв’язком
Кількість
10 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти благодійної допомоги
Сума120 000.00 UAH