• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з підготовки та проведення навчальної програми Youthquake для школярів (шкільний трек) (ДК 021:2015 — 80530000-8 «Послуги у сфері професійної підготовки»)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)

130 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
00
год
32
хв
01
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: b6ae9b1909414bb289c93116a23edcbd
Внутрішній номер закупівлі: 30303631
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-05-000719-a   
Замовник: ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Контактна особа: Дарія Хижняк +380322546015 dariiakhyzhniak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 130 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.09.2026 22:29 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.09.2026 22:29 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 05.09.2026 22:29 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:41

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴130 000.00 Послуги з підготовки та проведення навчальної програми Youthquake для школярів (шкільний трек) (ДК 021:2015 — 80530000-8 «Послуги у сфері професійної підготовки»)