• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з підготовки та проведення навчальної програми Youthquake для школярів (шкільний трек) (ДК 021:2015 — 80530000-8 «Послуги у сфері професійної підготовки»)

Оголошено тендер

156 400.00 UAH
Номер: ec71c75374004aeda89c9c72c05c232e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-05-000592-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Замовник: ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 156 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з підготовки та проведення навчальної програми Youthquake для школярів (шкільний трек) (ДК 021:2015 — 80530000-8 «Послуги у сфері професійної підготовки»)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки
Дата опублікування: 05.09.2026 21:58

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Підготовка та проведення навчального модуля, включно з підготовкою учасників до виконання домашнього завдання, перевіркою одного домашнього завдання кожної команди та письмовим зворотним зв’язком
Код ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки
Кількість 10 послуга
Період постачання (не задано)
Підготовка та проведення психологічного тренінгу
Код ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки
Кількість 3 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти благодійної допомоги
Сума156 400.00 UAH