-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«ВІДНОВЛЕННЯ ТА КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ БУДІВЛІ КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1" ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА ЗА АДРЕСОЮ ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА 107, В ЯКІЙ БУЛА РОЗТАШОВАНА АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ №4» код ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-09-05-000660-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 17:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 17:00)
119 146 751.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
16
год
22
хв
24
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f93be6ceee5d486686438b36717c5c83
Внутрішній номер закупівлі:
30303571
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-05-000660-a
Замовник:
КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1"Подільського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
38946268
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, Київ, вул.Волоська 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Терещенко Тетяна Олександрівна +380444824767 cpmsd1_plan@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
119 146 751.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.09.2026 20:59 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2026 20:59 - 21.09.2026 17:00
Період оскарження:
05.09.2026 20:59 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 15:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴119 146 751.00 «ВІДНОВЛЕННЯ ТА КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ БУДІВЛІ КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1" ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА ЗА АДРЕСОЮ ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА 107, В ЯКІЙ БУЛА РОЗТАШОВАНА АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ №4»; код ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи