-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«ВІДНОВЛЕННЯ ТА КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ БУДІВЛІ КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1" ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА ЗА АДРЕСОЮ ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА 107, В ЯКІЙ БУЛА РОЗТАШОВАНА АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ №4» код ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Оголошено тендер
142 976 101.20
UAH
Номер:
1297165098b947a58e2af761f8456571
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-05-000510-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1"Подільського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
38946268
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, Київ, вул.Волоська 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1"Подільського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
38946268
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, Київ, вул.Волоська 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
142 976 101.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«ВІДНОВЛЕННЯ ТА КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ БУДІВЛІ КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1" ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА ЗА АДРЕСОЮ ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА 107, В ЯКІЙ БУЛА РОЗТАШОВАНА АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ №4» код ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Річний план закупівлі на:
2027
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
05.09.2026 20:19
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«ВІДНОВЛЕННЯ ТА КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ БУДІВЛІ КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1" ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА ЗА АДРЕСОЮ ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА 107, В ЯКІЙ БУЛА РОЗТАШОВАНА АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ №4» код ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість
1 робота
Період постачання
до 01.12.2027
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума142 976 101.20 UAH