-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реконструкція дошкільного навчального закладу за адресою: вул. Генерала Тупікова (нині вул. Андрія Мельника), 27 у Солом'янському районі м. Києва (Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (45454000-4 Реконструкція))
Тендер Prozorro UA-2026-09-05-000516-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
189 968 440.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
55
хв
30
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
91bdac053d3a4e55a26fde3c61960178
Внутрішній номер закупівлі:
30303427
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-05-000516-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СОЛОМ'ЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37485490
-
Адреса:
03087, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Лондонська будинок 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Леся Бондаренко +380442423706 uznbondarenko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
189 968 440.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.09.2026 17:11 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2026 17:11 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
05.09.2026 17:11 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴189 968 440.00 Реконструкція дошкільного навчального закладу за адресою: вул. Генерала Тупікова (нині вул. Андрія Мельника), 27 у Солом'янському районі м. Києва (Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (45454000-4 Реконструкція))