• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Реконструкція дошкільного навчального закладу за адресою: вул. Генерала Тупікова (нині вул. Андрія Мельника), 27 у Солом'янському районі м. Києва (Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (45454000-4 Реконструкція))

Оголошено тендер

227 962 128.00 UAH
Номер: 86d5b985e2784441898fcf47acb6498b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-017442-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СОЛОМ'ЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СОЛОМ'ЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Очікувана вартість: 227 962 128.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Реконструкція дошкільного навчального закладу за адресою: вул. Генерала Тупікова (нині вул. Андрія Мельника), 27 у Солом'янському районі м. Києва (Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (45454000-4 Реконструкція))
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування: 04.09.2026 23:34
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Реконструкція дошкільного навчального закладу за адресою: вул. Генерала Тупікова (нині вул. Андрія Мельника), 27 у Солом'янському районі м. Києва (Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (45454000-4 Реконструкція))
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 робота
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1300 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяСолом’янський
Сума227 962 128.00 UAH