• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Виготовлення проєктної документації по об’єкту: «Будівництво спеціального приміщення на ВПС "Мамалига" Чернівецького прикордонного загону» за адресою: Чернівецька область, Дністровський район, с. Кошуляни, вул. Корольова, 8. Коригування.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 24.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 24.09.26 08:00)

482 761.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
18
дн
13
год
11
хв
15
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: d878f13b620f4dc29e8f2fa66e24b653
Внутрішній номер закупівлі: 30303407
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-05-000496-a   
Замовник: ЗАХІДНЕ РЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Контактна особа: Мороз Олег Юрійович 380634107800 OYMoroz@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 482 761.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.09.2026 16:14 - 21.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.09.2026 16:14 - 24.09.2026 08:00
Період оскарження: 05.09.2026 16:14 - 21.09.2026 00:00
Аукціон: з 25.09.2026 14:06

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴482 761.00 Виготовлення проєктної документації по об’єкту: «Будівництво спеціального приміщення на ВПС "Мамалига" Чернівецького прикордонного загону» за адресою: Чернівецька область, Дністровський район, с. Кошуляни, вул. Корольова, 8. Коригування.