-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виготовлення проєктної документації по об’єкту: «Будівництво спеціального приміщення на ВПС "Мамалига" Чернівецького прикордонного загону» за адресою: Чернівецька область, Дністровський район, с. Кошуляни, вул. Корольова, 8. Коригування.
Оголошено тендер
579 313.20
UAH
Номер:
a46d27ac9f374096a3f4a1d8c0e083c4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-05-000391-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЗАХІДНЕ РЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321647
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ЗАХІДНЕ РЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321647
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
579 313.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Виготовлення проєктної документації по об’єкту: «Будівництво
спеціального приміщення на ВПС "Мамалига" Чернівецького прикордонного
загону» за адресою: Чернівецька область, Дністровський район, с. Кошуляни,
вул. Корольова, 8. Коригування.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
05.09.2026 15:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Виготовлення проєктної документації по об’єкту: «Будівництво спеціального приміщення на ВПС "Мамалига" Чернівецького прикордонного загону» за адресою: Чернівецька область, Дністровський район, с. Кошуляни, вул. Корольова, 8. Коригування.
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.03.2027
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума579 313.20 UAH