-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Матеріали системи опалення
Тендер Prozorro UA-2026-09-05-000434-a
Закупівля здійснюється щодо предмета закупівлі в цілому за номенклатурою
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 16:00)
126 329.86
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
59
хв
32
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
fe12fa7df7c94e2b96c93792205ab972
Внутрішній номер закупівлі:
30303345
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-05-000434-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Владовський Дмитро Валерійович 380978804988 DVladovskyi@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
126 329.86 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.09.2026 14:38 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2026 14:38 - 21.09.2026 16:00
Період оскарження:
05.09.2026 14:38 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 13:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴126 329.86 Матеріали системи опалення