-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Матеріали системи опалення
Оголошено тендер
151 595.83
UAH
Номер:
704f5380650540aea5f1c1896863a06e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-05-000304-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
151 595.83 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Матеріали системи опалення
Примітки:
Відповідно до пункту 14 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11.06.2020 №1082 за кодами ДК 021:2015 – «Труба ППР теплоізольована в поліетиленовій оболонці D=50/110 мм» - 44163100-1 «Труби», «Коліно ППР теплоізольоване в ПЕ оболонці D=50/110 мм 90» - 44167300-1 «Коліна, трійники та арматура до труб», «Коліно ППР теплоізольоване в ПЕ оболонці D=50/110 мм 45» - 44167300-1 «Коліна, трійники та арматура до труб», «Комплект ізоляції зварних з’єднань ПЕ D=50/110 мм» - 44163241-1 «Ізоляційні прокладки», «Муфта ППР Ду 50 Formul (60)» - 44167100-9 «Муфти», «Буртик ППР Ду 50 (зварювання з трубою) Formul (80)» - 44163230-1 «З’єднувачі труб», «Фланець вільний сталевий до ППР бурту Т Ду50 (фл. Ду 40)» - 44167110-2 «Фланці», «Перехід сталевий 76*57 (65х50)» - 44167000-8 «Трубна арматура різна», «Різьба сталева Ду 50 К (імп.)» - 44167000-8 «Трубна арматура різна», «Перехідник 50Вх203 посилений» - 44167000-8 «Трубна арматура різна», «Ніпель перех. латун 20х15 посилений» - 44167000-8 «Трубна арматура різна», «Муфта ППР Ду 50х40 3-В Formul (80)» - 44167100-9 «Муфти»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
05.09.2026 13:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Труба ППР теплоізольована в поліетиленовій оболонці D=50/110 мм
Кількість
60 метр
Період постачання
до 15.10.2026
Коліно ППР теплоізольоване в ПЕ оболонці D=50/110 мм 90
Кількість
4 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Коліно ППР теплоізольоване в ПЕ оболонці D=50/110 мм 45
Кількість
6 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Комплект ізоляції зварних з’єднань ПЕ D=50/110 мм
Кількість
30 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Муфта ППР Ду 50 Formul (60)
Кількість
30 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Буртик ППР Ду 50 (зварювання з трубою) Formul (80)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Фланець вільний сталевий до ППР бурту Т Ду50 (фл. Ду 40)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Перехід сталевий 76*57 (65х50)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Різьба сталева Ду 50 К (імп.)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Перехідник 50Вх203 посилений
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Ніпель перех. латун 20х15 посилений
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Муфта ППР Ду 50х40 3-В Formul (80)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВ 1002030 (загальний фонд)
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума151 595.83 UAH