-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт найпростішого укриття (в тому числі інженерних мереж) в школі І-ІІІ ступенів №192 Деснянського району міста Києва, вул. Мілютенка, 5-Б ДК 021:2015 – 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-09-05-000430-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:01)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:01)
25 310 699.68
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
07
год
38
хв
44
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b6ff504a59a6485482903b7df861a46e
Внутрішній номер закупівлі:
30303341
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-05-000430-a
Замовник:
Школа І-ІІІ ступенів №192 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03871735
-
Адреса:
02156, Україна, Київська область, Київ, вул. Мілютенка, буд. 5-б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бевз Інна Олександрівна 380445157292 sh192@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
25 310 699.68 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.09.2026 14:41 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2026 14:41 - 21.09.2026 00:01
Період оскарження:
05.09.2026 14:41 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 12:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴25 310 699.68 Капітальний ремонт найпростішого укриття (в тому числі інженерних мереж) в школі І-ІІІ ступенів №192 Деснянського району міста Києва, вул. Мілютенка, 5-Б ДК 021:2015 – 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи