-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт найпростішого укриття (в тому числі інженерних мереж) в школі І-ІІІ ступенів №192 Деснянського району міста Києва, вул. Мілютенка, 5-Б ДК 021:2015 – 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
Оголошено тендер
30 372 839.62
UAH
Номер:
21123e4b05264ae0bc46e470827c3eff
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-05-000323-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Школа І-ІІІ ступенів №192 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03871735
-
Адреса:
02156, Україна, Київська область, Київ, вул. Мілютенка, буд. 5-б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Школа І-ІІІ ступенів №192 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03871735
-
Адреса:
02156, Україна, Київська область, Київ, вул. Мілютенка, буд. 5-б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
30 372 839.62 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт найпростішого укриття (в тому числі інженерних мереж) в школі І-ІІІ ступенів №192 Деснянського району міста Києва, вул. Мілютенка, 5-Б ДК 021:2015 – 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
05.09.2026 14:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1300 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяДеснянський
Сума30 372 839.62 UAH