-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мікроавтобус пасажирський ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
Тендер Prozorro UA-2026-09-05-000372-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
2 523 583.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
11
хв
14
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ce665bab438b4bd7930f7e98b0854b7e
Внутрішній номер закупівлі:
30303283
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-05-000372-a
Замовник:
Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351823
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Володимира В'язуна, буд. 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іван Андрієвський +380752888730 andriievskyi2022@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 523 583.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.09.2026 13:40 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2026 13:40 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
05.09.2026 13:40 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 523 583.33 Мікроавтобус пасажирський ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб