-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мікроавтобус пасажирський ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
Оголошено тендер
3 028 300.00
UAH
Номер:
38890864526c402d8f8f8f542d91a38a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-05-000280-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351823
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Володимира В'язуна, буд. 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351823
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Володимира В'язуна, буд. 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 028 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мікроавтобус пасажирський ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
05.09.2026 13:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Мікроавтобус пасажирський
×
-
УКТ ЗЕД:
8702 Моторні транспортні засоби, призначені для перевезення 10 осіб і більше, включаючи водія:
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджетне фінансування здійснюється згідно КПКВ 1217670 «Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання»
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяПолтава
Сума3 028 300.00 UAH