-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект джерела безперебійного живлення та інші комплектуючі
Тендер Prozorro UA-2026-09-05-000347-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
823 200.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
09
год
22
хв
23
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d33833b4bf2144eba5cc3f78d2a3c6f2
Внутрішній номер закупівлі:
30303258
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-05-000347-a
Замовник:
ЛІЦЕЙ № 5 ІМЕНІ Р.К. РАПІЯ ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33683577
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, місто Охтирка, вул. Армійська, б.107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яна Верютіна +380994229847 ozosh_5rapiy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31154000-0 Джерела безперебійного живленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
823 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.09.2026 13:02 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2026 13:02 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
05.09.2026 13:02 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴823 200.00 Комплект джерела безперебійного живлення та інші комплектуючі