-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект джерела безперебійного живлення та інші комплектуючі
Оголошено тендер
823 200.00
UAH
Номер:
058c4d83b92c4e91914833c21f327ea0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-05-000240-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЛІЦЕЙ № 5 ІМЕНІ Р.К. РАПІЯ ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33683577
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, місто Охтирка, вул. Армійська, б.107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЛІЦЕЙ № 5 ІМЕНІ Р.К. РАПІЯ ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33683577
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, місто Охтирка, вул. Армійська, б.107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
823 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект джерела безперебійного живлення та інші комплектуючі
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до Постанови КМУ від 05 червня 2026 року № 771 «Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету ) на забезпечення енергетичної стійкості закладів освіти».
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31154000-0 Джерела безперебійного живлення
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
05.09.2026 12:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписВиконання заходів за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) на забезпечення енергетичної стійкості закладів освіти
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1292 - Реалізація заходів за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальним фондом державного бюджету)
Адміністративно-територіальна класифікаціяОхтирський
Сума740 880.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСпівфінансування заходів, що реалізуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) на забезпечення енергетичної стійкості закладів освіти
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1291 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальним фондом
державного бюджету)
Адміністративно-територіальна класифікаціяОхтирський
Сума82 320.00 UAH