-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2026-09-05-000334-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
708 750.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
07
год
37
хв
14
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
8279adda1a784302b46b9469d1ec788e
Внутрішній номер закупівлі:
30303242
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-05-000334-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774415
-
Адреса:
65006, Україна, Одеська область, м. Одесса, вул. Віталія Нестеренка, 5-Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Книжник +380973007330 tenders-mkl11@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
708 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.09.2026 12:50 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2026 12:50 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
05.09.2026 12:50 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴708 750.00 Природний газ