-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
850 500.00
UAH
Номер:
dfeb4838b5e441e19b3065810984d3bf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-05-000236-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774415
-
Адреса:
65006, Україна, Одеська область, м. Одесса, вул. Віталія Нестеренка, 5-Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774415
-
Адреса:
65006, Україна, Одеська область, м. Одесса, вул. Віталія Нестеренка, 5-Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
850 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
місце поставки (передачі) товару: 65039, Одеса, вул. Донорська, будинок 3
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
05.09.2026 12:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2000 - Охорона здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяОдеська
Сума850 500.00 UAH