-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична апаратура
Тендер Prozorro UA-2026-09-05-000267-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 09:00)
409 180.95
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
20
год
08
хв
54
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
365ceca21e7e4919b2ec48ca19bec0c8
Внутрішній номер закупівлі:
30303175
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-05-000267-a
Замовник:
Військова частина 9937
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321726
-
Адреса:
87521, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Гагаріна, 150 а
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Кіріченко Євгеній Олексійович 380950755298 YKirichenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
409 180.95 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.09.2026 11:55 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2026 11:55 - 21.09.2026 09:00
Період оскарження:
05.09.2026 11:55 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 15:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴409 180.95 Електрична апаратура