• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична апаратура

Оголошено тендер

491 017.14 UAH
Номер: 7706b58c5d8049abbffce1df0f3beee3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-05-000198-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина 9937
Замовник: Військова частина 9937
Очікувана вартість: 491 017.14 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична апаратура
Примітки: Затверджено протоколом УО № 1374-26 від 05.09.2026 (закупівля на 2026 рік)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 05.09.2026 11:49

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Вимикач зовнішній 1-й
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 250 штука
Період постачання до 30.10.2026
Розетка 1-а зовнішня з з/к
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 402 штука
Період постачання до 30.10.2026
Розетка 2-а зовнішня з з/к
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 552 штука
Період постачання до 30.10.2026
Розетка 4-а зовнішня з з/к
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 300 штука
Період постачання до 30.10.2026
Розподільча коробка 50х50
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 900 штука
Період постачання до 30.10.2026
Коробка під автомат 32-36
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 45 штука
Період постачання до 30.10.2026
Коробка під автомат 4
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 50 штука
Період постачання до 30.10.2026
Автоматичний вимикач 16А
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 240 штука
Період постачання до 30.10.2026
Автоматичний вимикач 32А
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 245 штука
Період постачання до 30.10.2026
Автоматичний вимикач 63А
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 205 штука
Період постачання до 30.10.2026
Коробка під автомат 4 з кришкою
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 40 штука
Період постачання до 30.10.2026
Шина з'єднувальна 3-х фазна
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 150 штука
Період постачання до 30.10.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2019:1002030 - Матеріально-технічне забезпечення Державної прикордонної служби України та утримання її особового складу
Сума491 017.14 UAH