-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Персональні комп'ютери, комп'ютерне обладнання.
Тендер Prozorro UA-2026-09-05-000266-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 11:52)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 11:52)
171 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
23
год
00
хв
54
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c96df046ffd4454a8f4353887c143ce5
Внутрішній номер закупівлі:
30303171
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-05-000266-a
Замовник:
Хмельницький зональний відділ Військової служби правопорядку
×
-
Код ЄДРПОУ:
09765840
-
Адреса:
29001, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, м. Хмельницький
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костянтин Розанов +380971812488 kosta2010@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
171 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.09.2026 11:54 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2026 11:54 - 21.09.2026 11:52
Період оскарження:
05.09.2026 11:54 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 12:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴171 000.00 Персональні комп'ютери, комп'ютерне обладнання.