• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Персональні комп'ютери, комп'ютерне обладнання.

Оголошено тендер

171 000.00 UAH
Номер: a34f751998444177a5e0854f26ce1371
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-05-000194-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Хмельницький зональний відділ Військової служби правопорядку
Замовник: Хмельницький зональний відділ Військової служби правопорядку
Очікувана вартість: 171 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Персональні комп'ютери, комп'ютерне обладнання.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Дата опублікування: 05.09.2026 11:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума171 000.00 UAH