• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Засоби індивідуального обігріву, Тип 1

Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами) Код ДК що найбільше відповідає номенклатурній назві предмета закупівлі 35820000-8

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 13:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 13:00)

154 983.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
20
год
37
хв
29
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 200fa732e6ba4ff3ab5fc5a65df01527
Внутрішній номер закупівлі: 30303157
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-05-000250-a   
Замовник: Військова частина 2161
Контактна особа: Свічинський Іван Володимирович 380506533920 YPonochovnyi@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 154 983.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.09.2026 11:48 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.09.2026 11:48 - 21.09.2026 13:00
Період оскарження: 05.09.2026 11:48 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 12:52

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴154 983.00 1