-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засоби індивідуального обігріву, Тип 1
Оголошено тендер
185 979.60
UAH
Номер:
a2a3fe5bc3504a7d8f61e391eff780fe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-05-000147-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 2161
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321378
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 2161
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321378
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
185 979.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Засоби індивідуального обігріву, Тип 1
Примітки:
п10 Відкриті торги
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35820000-8 Допоміжне екіпірування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
05.09.2026 10:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума185 979.60 UAH