• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дерматоскоп, код НК 024:2023: 18021 Дерматоскоп оптичний,код НК 031:2024 Z12040108 Дерматоскопи

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 22.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 22.09.26 09:00)

64 500.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
20
год
29
хв
42
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 5743e7b4941c4a439469063847197c60
Внутрішній номер закупівлі: 30303087
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-05-000179-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради
Контактна особа: Ігнатенко Тетяна Іванівна +380631419049 dzo.prozorro22@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 64 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.09.2026 10:48 - 19.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.09.2026 10:48 - 22.09.2026 09:00
Період оскарження: 05.09.2026 10:48 - 19.09.2026 00:00
Аукціон: з 23.09.2026 15:18

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴64 500.00 Дерматоскоп, код НК 024:2023: 18021 Дерматоскоп оптичний,код НК 031:2024 Z12040108 Дерматоскопи