-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Устаткування для операційних блоків
Оголошено тендер
69 015.00
UAH
Номер:
3fc5be8a2429470f9ddf52a149dc3176
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-05-000136-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774119
-
Адреса:
12430, Україна, Житомирська область, Житомирський район, с.Станишівка, шосе Сквирське, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774119
-
Адреса:
12430, Україна, Житомирська область, Житомирський район, с.Станишівка, шосе Сквирське, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
69 015.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Устаткування для операційних блоків
Примітки:
Дерматоскоп, код НК 024:2023: 18021 Дерматоскоп оптичний,код НК 031:2024 Z12040108 Дерматоскопи
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
НК 024:2023:
18021 Дерматоскоп оптичний
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
05.09.2026 10:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума69 015.00 UAH