• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)

415 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
11
хв
30
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 9051c2f06d1a4f56a11eeb028d392f1b
Внутрішній номер закупівлі: 30303073
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-05-000164-a   
Замовник: Головне управління справами Міністерства оборони України
Контактна особа: Старовойт Олексій Леонідович +380442454148 b7sd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 415 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.09.2026 10:28 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.09.2026 10:28 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 05.09.2026 10:28 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴415 000.00 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки