• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки

Оголошено тендер

415 000.00 UAH
Номер: f1daa19749ed4f6aa22a6766ec0b58c4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-05-000110-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління справами Міністерства оборони України
Замовник: Головне управління справами Міністерства оборони України
Очікувана вартість: 415 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 05.09.2026 09:49

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Багатофункціональний пристрій Konica Minolta bizhub C220
Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Кількість 2 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Багатофункціональний пристрій Konica Minolta bizhub C280
Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Багатофункціональний пристрій Konica Minolta bizhub C250i
Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Кількість 3 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Багатофункціональний пристрій Konica Minolta bizhub C251і
Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Кількість 2 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Багатофункціональний пристрій Konica Minolta bizhub C227
Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Багатофункціональний пристрій Konica Minolta bizhub C650i
Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Кількість 2 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Багатофункціональний пристрій Konica Minolta bizhub 227
Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Багатофункціональний пристрій Konica Minolta bizhub C367
Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Багатофункціональний пристрій Konica Minolta bizhub 185
Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Кількість 2 послуга
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101010 - Керівництво та військове управління у сфері оборони
Сума415 000.00 UAH