-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Телевізори та інтерактивні столи
Тендер Prozorro UA-2026-09-05-000146-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
1 521 983.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
11
год
29
хв
21
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
269ecb74eb054d5c9b4ec00ae43dab24
Внутрішній номер закупівлі:
30303058
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-05-000146-a
Замовник:
Управління Служби безпеки України в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001510
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, Житомир, вул.Фещенка-Чопівського,7
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ярослав Ящук +380412472152 yyavgz@ssu.gov.ua http://www.ssu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 521 983.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.09.2026 10:11 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2026 10:11 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
05.09.2026 10:11 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 521 983.33 Телевізори та інтерактивні столи