• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Телевізори та інтерактивні столи

Оголошено тендер

1 826 380.00 UAH
Номер: fd21067fae014fa689c0a1b58766222d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-05-000114-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління Служби безпеки України в Житомирській області
Замовник: Управління Служби безпеки України в Житомирській області
Очікувана вартість: 1 826 380.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Телевізори та інтерактивні столи
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 05.09.2026 09:53

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6521010 - Забезпечення заходів у сфері безпеки держави та діяльності органів системи Служби безпеки України
Сума1 826 380.00 UAH