• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Стоматологічні витратні матеріали

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 11:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 11:00)

448 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
20
год
22
хв
16
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 96775cbe270e40b58c69e79a79c23a38
Внутрішній номер закупівлі: 30303046
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-05-000124-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А 3122
Контактна особа: Макаренко Олександр Вікторович 380980024847 apteka3122@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 448 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.09.2026 09:57 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.09.2026 09:57 - 21.09.2026 11:00
Період оскарження: 05.09.2026 09:57 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 13:44

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴448 000.00 Лот 1. Стоматологічна продукція